امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47068
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 72
محمدحسین رنجبران مجری و سردبیر برنامه شناسنامه در گفت‌وگویی با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از آغاز دور جدید این ...

محمدحسین رنجبران مجری و سردبیر برنامه شناسنامه در گفت‌وگویی با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از آغاز دور جدید این برنامه خبر داد و اظهار داشت: این برنامه فردا ساعت 14 و 15 دقیقه از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

مجری و سردبیر برنامه شناسنامه تصریح کرد: میهمان برنامه فردا پرویز فتاح خواهد بود که وی درباره آغاز جنگ تحمیلی و چگونگی تغییر مسیر زندگی وی از طلبگی به حضور در سپاه پرداخته است و همچنین مسئولیت ویژه‌اش بعد از پذیرش قطعنامه 598 در تعیین خطوط مرزی صحبت کرده است.

وی ادامه داد: چگونگی انتخاب فتاح به عنوان وزیر نیرو و دعوت احمدی‌نژاد از وی، هزینه پذیرش مسئولیت احداث سد کرخه در زمان هاشمی رفسنجانی که اولین پروژه عظیم سپاه بود، از دیگر موضوعات این برنامه است.

رنجبران اضافه کرد: موضوع جنجالی جلو کشیدن ساعت بعد از آغاز سال که وی با نظر احمدی‌نژاد مغایر بوده است و اتفاقات آخرین جلسه دولت نهم و معاون اولی مشایی و علت همکاری نکردن با احمدی‌نژاد در دولت دهم از دیگر موضوعاتی است که به آن پرداخته شده است.

مجری و سردبیر برنامه شناسنامه خاطرنشان کرد: علت رد کردن پیشنهادهای فتاح برای ریاست جمهوری و ارتباط نزدیک وی با وزیر نیروی دولت یازدهم از دیگر موضوعاتی است که دربرنامه این هفته شناسنامه به آنها پرداخته می‌شود.

به گزارش فارس، این برنامه ساعت 14 و 15 دقیقه روز جمعه از شبکه سوم سیما پخش می‌شود و تکرار آن نیز شنبه‌شب‌ها بعد از پخش مسابقه فوتبال خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها