امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47099
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، «محمد حرازین» از رهبران جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، «محمد حرازین» از رهبران جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد که راهپیمایی فردا جمعه تحت عنوان «یاری قدس» پس از اقامه نماز جمعه در مسجد عمری، برگزار خواهد شد و جمعیت تظاهرات‌کنندگان در میدان فلسطین واقع در مرکز غزه تجمع کرده و در خیابان‌های شهر راهپیمایی می‌کنند.

وی اشاره کرد که رهبران جهاد اسلامی در این راهپیمایی تحت عنوان «ای قدس...با هم حمایتت می‌کنیم و با هم آزادت می‌کنیم» شرکت می‌کنند.

حرازین از مردم فلسطین خواست تا در این راهپیمایی حضور فعال و پر شور داشته باشند و افزود که این راهپیمایی‌ حاوی پیام‌های زیادی به دشمن اشغالگر است از جمله اینکه مقاومت حرف اول و آخر را می‌زند و مقاومت هرگز تسلیم واقعیت شهرک‌سازی و یهودی‌سازی روزافزون شهر قدس نمی‌شود.

حرازین همچنین تاکید کرد که قضیه قدس در صدر برنامه‌های روزمره باقی خواهد ماند و نسبت به سرگرم شدن مردم و دولت در بحران‌ها هشدار داد.
 
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها