امروز : جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 17
۲۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4711
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۰
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، سیدرضا نیری ظهر امروز در مراسم تجلیل از خیران سلامت خراسان‌رضوی اظهار کرد: با کمک‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، سیدرضا نیری ظهر امروز در مراسم تجلیل از خیران سلامت خراسان‌رضوی اظهار کرد: با کمک‌های مردمی که در سال‌های اخیر توسط خیران در بخش‌های درمانی انجام شده مجمع خیران سلامت کشور توانسته‌ بالغ بر یک هزار مرکز درمانی همانند خانه بهداشت، اورژانس جاده‌ای، بیمارستان، مرکز درمانی در کشور بسازد.

دبیرکل مجمع خیران سلامت کشور با بیان اینکه با کمک خیران تجهیزات و امکانات 10 هزار بیمارستان تامین شده، تصریح کرد: مردم ایران همواره در انجام امور خیر پیشگام بوده و با هماهنگی بین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مجمع خیران فعالیت‌های خوبی در عرصه تجهیز امکانات خدمات درمانی و بهداشتی سطح کشور انجام شده است.

نیری افزود: مجمع خیران سلامت کشور این آمادگی را دارد تا در زمینه پیشگیری از بیماری‌ها نیز همکاری داشته و به جامعه پزشکی و مردم کمک کند.

وی در ارتباط با اهداف خیران سلامت گفت: کمک به نیازمندان برای تامین هزینه‌های جراحی و درمانی و دارویی،کمک به بیماران خاص و نادر و احداث مراکز درمانی و بهداشتی در سطح کشور به ویژه مناطق محروم برای ارتقاء و یکسان‌سازی خدمات از اهداف خیران سلامت در کشور است.

دبیرکل مجمع خیران سلامت کشور با اشاره به خدمات جدید در مجمع خیران سلامت خاطرنشان کرد: طبق تفاهمی که بین مجمع خیران و بیمه برای بیماری سرطان صورت گرفت؛ مقرر شد تا افرادی که در مدت پنج سال 6 میلیون تومان پرداخت می‌کنند مادام‌العمر بیمه سرطان شود.

نیری یادآور شد: همچنین برای زوجینی که در ابتدای ازدواج مبلغ 150 هزار تومان پرداخت کنند؛ اگر به مدت 10 سال بچه‌دار نشدن هزینه‌های درمان ناباروری آنها را شرکت بیمه تقبل می‌کند.

انتهای پیام/70022/ش30/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها