امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47110
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی اخراج کامل اعضای گروهک تروریستی منافقین از کمپ اشرف، وزارت خارجه کشورمان بیانیه‌ای را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی اخراج کامل اعضای گروهک تروریستی منافقین از کمپ اشرف، وزارت خارجه کشورمان بیانیه‌ای را صادر کرد که در ادامه می‌آید:
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با ابراز خرسندی از بسته شدن اردوگاه نظامی اشرف، از تلاشهای صادقانه دولت عراق در این رابطه تشکر و قدردانی می‌کند.
جمهوری اسلامی ایران پیش از این در چندین نوبت به نماینده سازمان ملل متحد در عراق نسبت به تداوم حضور اعضای این سازمان تروریستی در اردوگاه اشرف و شرارتها و ماجراجویی های آنها هشدار داده بود.
اقدامات این سازمان تروریستی و برخی حامیان شناخته شده آنان در اتهام زنی به دیگران از جمله درگیریهای اخیر اردوگاه اشرف نیز نمونه ای از توطئه‌ها و ماجراجویی آنان است.
جمهوری اسلامی ایران ضمن تاکید بر حمایت از تلاشهای سازمان ملل متحد و دولت عراق در اخراج سریعتر اعضای این سازمان تروریستی از اردوگاه موقت ترانزیت، مسئولیت حقوقی و قانونی کشورهای حامی این سازمان تروریستی را یادآور شده و ضرورت قطع پشتیبانی مادی و سیاسی آنان از این گروه تروریستی را مورد تاکید قرار می دهد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها