امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۴:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47114
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۲
تعداد بازدید: 125
به گزارش فارس، کانال اسکای نیوز اعلام کرد یک انفجار بزرگ شهر الشیخ زوید در شمال منطقه سینای مصر را به لرزه درآورد. هنوز جزئیات این حادثه منتشر ...

به گزارش فارس، کانال اسکای نیوز اعلام کرد یک انفجار بزرگ شهر الشیخ زوید در شمال منطقه سینای مصر را به لرزه درآورد.
هنوز جزئیات این حادثه منتشر نشده است.

از سوی دیگر دادگاهی در مصر امروز 10 پلیس و چهار غیرنظامی را از اتهام قتل چندین معترض در تظاهرات سال 2011 علیه حسنی مبارک رئیس جمهور این کشور تبرئه کرد.

از زمان سرنگونی نظام مبارک، حدود 200 نیروی پلیس و مقامات رسمی دوران وی در دادگاه های مختلف به قتل 900 تظاهرات کننده متهم شده اند.

خبرگزاری دولتی مصر (منا) اعلام کرد دادگاه امروز پنجشنبه نیروهای پلیس ، یک تاجر و سه جوان دیگر را در پرونده قتل 17 تظاهرات کننده در تظاهرات ماه ژانویه سال 2011 در شهر سوئز بی گناه خواند.

در همین حال شهروندان ساکن نوارغزه گفتند مقامات مصری در تونل های ارتباطی بین مرزهای نوارغزه و مصر آب سرازیر کردند و با این کار سعی دارند این تونل ها را تا ابد ببندند.

این در حالی است که ساکنان نوار غزه از این تونل ها برای وارد کردن مایحتاج خود از مصر در شرایط محاصره از سوی اسرائیل استفاده می کردند.

مقامات مصری معتقدند در جریان عملیات ارتش مصر در سینا، افراد مسلح از این تونل ها برای فرار به نوار غزه که جنبش حماس کنترل این منطقه را در اختیار دارد، استفاده می کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها