امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۹:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47128
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۲
تعداد بازدید: 88
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری المنار، «امیل امیل لحود»، نماینده سابق مجلس لبنان تاکید کرد: امسال سالگرد حادثه حمله یازدهم سپتامبر نیویورک با ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری المنار، «امیل امیل لحود»، نماینده سابق مجلس لبنان تاکید کرد: امسال سالگرد حادثه حمله یازدهم سپتامبر نیویورک با سال های گذشته تفاوت داشت زیرا ائتلاف علنی آمریکا با شبکه القاعده کاملا آشکار شده و این قضیه مسائل زیادی را حل می کند.

وی افزود: مشارکت مستقیم یا غیرمستقیم آمریکا در حمایت از تروریست ها در سوریه و سکوت کاخ سفید در برابر جنایات القاعده و گروه های وابسته به آن کاملا نشان داد که آمریکا سرکردگی بزرگ ترین شبکه تروریستی در جهان را عهده دار است و باید رئیس جمهور آمریکا را جانشین اسامه بن لادن خواند.

این شخصیت سیاسی لبنان تاکید کرد:سرنوشت هر گونه اقدام نظامی آمریکا علیه سوریه مشابه توطئه های دیگر کشورها علیه سوریه است و سوریه و رئیس جمهور آن نمونه تاریخی در مقاومت در برابر ائتلاف دولت آمریکا و طرفداران غربی و عربی آن و القاعده است و برخی سران عرب نیز در قضیه سوریه با حمایت از تروریست ها نمونه کم نظیر سرسپردگی و توطئه چینی در تاریخ شدند.
انتهای پیام/.
 
برچسب ها:
آخرین اخبار