امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۹:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47144
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۲
تعداد بازدید: 93
«طه الردینی» مسئول اطلاع رسانی شورای استانداری الواسط عراق در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بغداد، به نقل از ...

«طه الردینی» مسئول اطلاع رسانی شورای استانداری الواسط عراق در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بغداد، به نقل از کمیته بازسازی این استان گفت: این شورا سرگرم گفت وگو با یک شرکت پیمانکاری ایران برای مشارکت آن در عملیات بازسازی این استان است.

وی با بیان اینکه این استان به دلیل برخورداری از محیط مناسب سرمایه‌گذاری، برای شرکت‌های پیمانکاری و دست‌اندکار ساخت و ساز جذابیت دارد، تصریح کرد: یک شرکت پیمانکاری ایرانی تمایل خود را برای مشارکت در بازسازی الواسط به ویژه در بخش تاسیسات زیربنایی مورد نیاز استان، اعلام کرده است.

الردینی یادآور شد که شرکت‌های ایرانی در استان «ذی قار» در بخش ساخت مجتمع های مسکونی و نیز ناسیسات آب آشامیدنی و نیز توسعه گذرگاه «حاج عمران» در منطقه کردستان، مهارت و تجربه خود را نشان داده‌اند.

وی افزود: انتظار می‌رود، شرکت‌های ایرانی در بازارهای عراق حضور یافته و در بخش بازسازی استان الواسط مشارکت داشته باشند، به ویژه اینکه ما به این شرکت‌ها اطمینان داریم و می‌دانیم که امکانات آنان در سطح بسیار خوبی قرار دارد.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها