امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4718
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۰
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، حجت‌الاسلام علی محمدی در جمع خبرنگاران در زمینه سفرهای ریاست جمهوری به مناطق مختلف ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، حجت‌الاسلام علی محمدی در جمع خبرنگاران در زمینه سفرهای ریاست جمهوری به مناطق مختلف اظهار کرد: به طور طبیعی حضور مسئولان در مناطق محروم آثار خوبی دارد، چراکه از این طریق مردم مستقیما می‌توانند با مدیران و مسئولان ارتباط برقرار کنند.

وی ادامه داد: نکته مهمی که در انجام سفرها باید به آن تاکید شود، این است که حضور باید جنبه کاری داشته و شامل وظایف تعریف شده مدیر و مسئول باشد.

نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه تصریح کرد: در صورتی که سفرهای این چنین جنبه تبلیغی داشته باشد، برای مردم نیز خوشایند نخواهد بود و مردم نیز از این موضوع استقبال نمی‌کنند.

وی خاطر نشان کرد: سفرهایی که تبلیغی باشد، برای آن مسئول هم خیر و برکتی نخواهد داشت.

محمدی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه سازمان اوقاف در جریان انتخابات از داوطلب خاصی حمایت نمی‌کند، افزود: در بحث انتخابات وظیفه ما این است که ملاک فرد اصلح در انتخابات را بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری و ملاک‌های تعیین شده در احادیث اسلامی بیان کنیم.

وی همچنین تصریح کرد: خوشبختانه مردم ایران در بحث انتخابات فهیم هستند و بر اساس همین معیارها و ملاک‌ها، به کاندیدای اصلحی که شورای نگهبان نیز تایید کند، رای می‌دهند.
انتهای پیام/73005/ح20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها