امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۶:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47187
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 60
سرهنگ عین الله جهانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس ضمن بیان اینکه طبق توافقات انجام شده با ...

سرهنگ عین الله جهانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس ضمن بیان اینکه طبق توافقات انجام شده با شهرداری تهران منتظر افتتاح زیرگذر جهان نما هستیم، گفت: برای ساماندهی به وضعیت ترافیکی چهارراه ولیعصر (عج) افتتاح این گذرگاه بسیار اهمیت دارد.

وی به حجم بالای تردد عابران پیاده در این چهارراه اشاره کرد و گفت: قطعاً انتقال این حجم تردد از روی زمین به زیر زمین می‌تواند در کاهش ترافیک این محدوده موثر باشد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در ادامه با اشاره به تکمیل نشدن این گذرگاه در موعد مقرر گفت: از دوستانمان در شهرداری می‌خواهیم که هرچه زودتر این گذرگاه را تکمیل کنند.

وی افزود: آنها می‌توانند تا زمانی که این گذرگاه افتتاح می‌شود، ایستگاه‌های بی.آر.تی موجود را دویست متر از چهارره دورتر کنند تا حجم تردد کاهش یابد.
جهانی در پایان تاکید کرد: با اجرای طرح برخورد با متجاوزین به گذرگاه عابر پیاده، وضعیت چهارراه ولیعصر (عج) بهتر شده است.
بیش از این نیز سرهنگ جمال بذرافشان جانشین پلیس راهور تهران بزرگ بازگشایی خیابان ولیعصر (عج) حدفاصل جمهوری تا لبافی نژادبه روی خودروهای شخصی را منوط به افتتاح این گذرگاه عنوان کرده بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها