امروز : دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 21
۰۴:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 472
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۴۳
تعداد بازدید: 264
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی روز سه‌شنبه هفته آتی با تشکیل جلسه‌ای به بررسی تقاضای تحقیق ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی روز سه‌شنبه هفته آتی با تشکیل جلسه‌ای به بررسی تقاضای تحقیق و تفحص جمعی از نمایندگان از عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگرانبه گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی روز سه‌شنبه هفته آتی با تشکیل جلسه‌ای به بررسی تقاضای تحقیق و تفحص جمعی از نمایندگان از عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران می‌پردازند.

بررسی چهار مورد سؤال علی ایرانپور نماینده مبارکه از مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت و همچنین رسیدگی به لایحه الحاق سازمان تعاونی کادر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران (اتکا) به فهرست نهادها و مؤسسات عمومی غیردولتی از دیگر دستور کارهای جلسه هفته آینده این کمیسیون است.

عصر روز سه‌شنبه نمایندگان عضو این کمیسیون بررسی طرح ممنوعیت کارمندان و مدیران دستگاه‌های اجرایی از عضویت در هیئت مدیره و مدیریت عامل را ادامه می‌دهند.

کارگروه اداری و استخدامی این کمیسیون صبح روز دوشنبه به بررسی طرح مدیریت خدمات کشوری می‌پردازد.

کارگروه کمیسیون اجتماعی نیز طرح یک فوریتی ساماندهی نحوه استخدام در ادارات و نهادها و مراکز دولتی و وابسته به دولت و مراکز نیمه دولتی را مورد رسیدگی قرار می‌دهد.

کارگروه ایثارگران کمیسیون طرح خدمات‌رسانی به ایثارگران و کارگروه کار و روابط کار این کمیسیون به بررسی لایحه اصلاح قانون کار می‌پردازد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها