امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۷:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47211
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 99
حجت‌الاسلام سید مهدی تقوی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: شرایطی که در آن قرار گرفته‌ایم موجب می‌شود که رسالت وزارت ارشاد پر اهمیت‌تر از ...

حجت‌الاسلام سید مهدی تقوی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: شرایطی که در آن قرار گرفته‌ایم موجب می‌شود که رسالت وزارت ارشاد پر اهمیت‌تر از هر زمان دیگری باشد.

مدیرعامل خبرگزاری ایکنا ادامه داد: دولت جدید با سلیقه و روش‌های جدیدی می‌خواهد مشکلات داخلی و خارجی را حل کند و سعی کرده است که از شعار اعتدال نیز استفاده کند؛ این امر بیانگر نوعی نگاه مثبت است البته می‌تواند این هم مانند بسیاری از مسائل با تأثیرات مثبت و منفی همراه باشد.

وی بیان داشت: وزارت ارشاد باید از چارچوب‌ها مراقبت کند تا حرکات و اقدامات در مسیر چارچوب‌ها شکل گیرد.

این فعال عرصه رسانه بیان داشت: هم‌اکنون وزارت ارشاد در شرایط حساسی قرار دارد، چرا که صیانت از مرزهای عقیدتی و دینی مردم بسیار با اهمیت است.

حجت‌الاسلام تقوی بیان داشت: در جلسه معارفه وزیر ارشاد صحبت‌ها حول این محور بود که فاصله جوان‌ها با دین کم شود و این هدف مقدسی است.

وی یادآور شد: چنانچه این فاصله به زبانی بیان شود که متناسب با درک و فهم جوانان باشد بدون اینکه در دین تحریفی ایجاد شود بدون شک بسیار کار ارزشمندی خواهد بود.

مدیر عامل خبرگزاری ایکنا خاطرنشان کرد: امیدوار هستیم در این دوره از فعالیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،‌ شاهد شکوفایی‌ها و پیشرفت‌های کیفی و کمی در عرصه دینی و فرهنگی کشور باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها