امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47219
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «اینترفکس»، دریادار"ویکتور چیرکوف" فرمانده نیروی دریایی روسیه امروز، جمعه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «اینترفکس»، دریادار"ویکتور چیرکوف" فرمانده نیروی دریایی روسیه امروز، جمعه در جمع خبرنگاران اعلام کرد که ناوگان دریایی-نظامی فدراسیون روسیه به فعالیت خود در زمینه انجام ماموریت‌های خود در همه مناطقی که در آنها تهدیداتی برای ثبات جهانی و امنیت بین المللی بوجود آمده است، از جمله مناطق شرقی در دریای مدیترانه، ادامه خواهد داد.

این مقام بلندپایه نظامی روس گفت: ناوگان دریایی-نظامی روسیه قصد دارد گروه کشتی‌های نظامی خود در منطقه دریای مدیترانه و آب‌های مجاور کشور سوریه را با هدف حفظ آمادگی رزمی کامل برای انجام ماموریت‌هایی که به آنها داده شده است، تقویت کند. این ماموریت کاملا مشخص است: ممانعت از بروز هر نوع تهدیدی برای امنیت بین المللی و ثبات جهانی.

دریادار چیرکوف افزود: در واقع این مسئله وظیفه همه ناوگان‌های دریایی روسیه در سراسر جهان است که در مناطقی حضور دارند که وخامت اوضاع در آنجا تشدید شده و ممکن است به امنیت بین المللی آسیب برساند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها