امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4722
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۱
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس به نقل از شبکه خبری یورونیوز، خبر کشته شدن اتفاقی خواهر 2 ساله‌ای بدست برادر 5 ساله‌اش در ایالت کنتاکی آمریکا با شلیگ ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس به نقل از شبکه خبری یورونیوز، خبر کشته شدن اتفاقی خواهر 2 ساله‌ای بدست برادر 5 ساله‌اش در ایالت کنتاکی آمریکا با شلیگ گلوله، بار دیگر بحث آزادی حمل و استفاده از سلاح شخصی در این کشور را داغ و ساکنان «کامبرلند کانتی» را شوکه کرده است.

یکی از ساکنان این منطقه واقع در جنوب کنتاکی، جایی که حادثه تلخ تیراندازی رخ داد گفت: تمام ساکنان کاملاً شوکه و درمانده شده‌اند.

این حادثه غم‌انگیز در رعایت موارد ایمنی استفاده از سلاح باید برای دیگران درس عبرت شود.

در آمریکا برخی از خانواده‌ها به بچه‌‌هایشان سلاح هدیه می‌دهند، سلاحی که پسربچه آمریکایی با آن خواهر 2 ساله‌اش را کشت «کریکت با کالیبر22» برای کودکان طراحی شده و هدیه تولدش بود.

یک مقام مسئول در «کامبرلند کانتی» ایالت کنتاکی در این‌باره گفت: اینجا منطقه روستایی آمریکاست جایی که مردم شکار و ماهیگیری و تمرین تیراندازی می‌کنند.

اینجا تیراندازی بخشی از زندگی است، در اینجا از بچگی یاد می‌گیرید که چگونه از سلاح استفاده و به آن احترام بگذارید.

«استفاده از سلاح و احترام به آن» شاید برای کودکانی که تمام دنیایشان بازی است و سادگی کودکانه، واژه‌هایی چندان آشنا نباشد و هدیه سلاح به آنها در دورانی که دنیایشان به جز بازیگوشی نیست، سوالی بسیار بحث‌برانگیز باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها