امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۴:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47221
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «ىسیسلیا مالمستروم» نماینده امور داخلی اروپا روز گذشته از آمریکا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «ىسیسلیا مالمستروم» نماینده امور داخلی اروپا روز گذشته از آمریکا خواست تا توضیح روشن و قانع‌کننده‌ای درباره ادعای جاسوسی آژانس امنیت داخلی این کشور از شبکه‌های بانکی اروپا بدهد.

مالمستروم در پیامی که در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرد نوشت: « در این مورد شب گذشته با همتایان آمریکایی خود صحبت کردم و مراتب نگرانی عمیق خود را از جاسوسی‌های سازمان امنیت این کشور به اطلاع آنها رساندم. این گفت‌وگو ها امروز با ارسال نامه‌ای برای پیگیری موضوع توافقنامه اطلاعاتی میان اروپا و آمریکا پیگیری می‌شود. بنابراین توافقنامه امکان تبادل اطلاعات مالی بین 2 طرف در راستای مقابله با تروریسم امکانپذیر شده بود.»

وی افزود: « ما خواستار پاسخی روشن و قاتع‌کننده هستیم.»

مالمستروم نگفت که در صورتی که آمریکایی‌ها پاسخ مناسبی به این درخواست ندهند، چه واکنشی نشان خواهد داد. اما شمار زیادی از اعضای پارلمان اروپا خواستار تعلیق قرارداد یاد شده با آمریکایی‌ها هستند.
انتهای‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها