امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۲:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47224
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این مراسم غضنفر رکن‌آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران، «محمد بعلبکی»، رئیس سندیکای روزنامه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این مراسم غضنفر رکن‌آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران، «محمد بعلبکی»، رئیس سندیکای روزنامه نگاران و جمع کثیری از علماء و مدیران موسسات مذهبی، پژوهشی و رسانه‌ای لبنان نیز حضور داشتند.

آیت الله محسن اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب ضمن معرفی شیخ حسان عبدالله بعنوان نماینده این مجمع در لبنان، اظهار داشت: تقویت وحدت بین امت اسلامی تنها راهکار مقابله با توطئه‌های آمریکا و همپیمانان آن در جهان اسلام است.

وی با اظهار امیدواری نسبت به موفقیت نماینده مجمع جهانی تقریب بین مذاهب در کشور لبنان افزود: امروز نخبگان سیاسی باید برای تامین مصالح امت اسلامی گام بردارند و تلاش کنند تا مشکلات را با اتکای به ایمان، تقوی، مبانی اسلام و گفت‌وگو بین ادیان الهی حل و فصل کنند.

محمد بعلبکی، رئیس اتحادیه روزنامه نگاران لبنان نیز طی سخنانی ضمن اشاره به نقش وحدت آفرین جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان اسلام، از افتتاح دفتر مجمع تقریب بین مذاهب استقبال کرد و این اقدام جمهوری اسلامی ایران در لبنان را در عصر اختلافات و منازعات و خونریزی‌ها در منطقه، اقدامی مهم و تاریخی دانست.

شیخ حسان عبدالله نیز با اشاره به آغاز بکار دفتر مجمع جهانی تقریب بین مذاهب اسلامی در لبنان، خواستار همکاری همه علما و مدیران موسسات پژوهشی و فعالان مذهبی و رسانه‌های گروهی لبنان برای تحقق اهداف عالیه مجمع جهانی تقریب بین مذاهب اسلامی شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها