امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47228
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 97
عبدالله قندهاری دبیر شورای پروانه ساخت و نمایش در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص نمایش فیلم سینمایی «گس» در سینما تک خانه هنرمندان ...

عبدالله قندهاری دبیر شورای پروانه ساخت و نمایش در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص نمایش فیلم سینمایی «گس» در سینما تک خانه هنرمندان گفت:براساس پرونده‌های موجود در شورای پروانه ساخت و نمایش فیلم سینمایی «گس» پروانه نمایش ندارد، این فیلم یک کار ویدئویی است که حتی پروانه نمایش ویدئویی هم ندارد.

وی افزود: سازندگان این فیلم قصد داشتند تا فیلمشان را در جشنواره فیلم فجر به نمایش بگذارند که حتی نتوانست پروانه نمایش مشروط برای نمایش در بخش خارج از مسابقه بگیرد و بنابراین نمایش این فیلم حتی به صورت تک سئانس و محدود نیز غیرقانونی است چرا که باید برای نمایش تک سئانس نیز از ارشاد مجوز گرفت.

دبیر شورای پروانه ساخت و نمایش همچنین در پاسخ به این سوال که به توجه به نداشتن پروانه نمایش حضور این فیلم در جشنواره «دهوک» عراق بلامانع است یا خیر؟ خاطرنشان کرد: لازمه نمایش خارجی دریافت پروانه نمایش داخلی است در حالی که این فیلم حتی پروانه نمایش مشروط نیز نتوانسته‌ بگیرد و به همین دلیل نمایش آن در جشنواره‌های مختلف غیرقانونی است.

براساس این گزارش،فیلم «گس» قرار است در ادامه نشست‌های سینماتک خانه هنرمندان، روز 25 شهریور ماه ساعت 17 به نمایش درآید.در این فیلم صابر ابر، پانته‌آ پناهی، رویا جاویدنیا، احسان امانی، شبنم مقدمی، مهسا علافر، محمدرضا غفاری، نوال شریفی، صدف احمدی، ماهانا نور محمدی، سیما مبارک شاهی، بهاران بنی احمدی، سیامک صفری، مانی گندمکار، آرشام طالبی و... بازی می‌کنند.
 
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار