امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47245
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 87
سید علی‌محمد بزرگواری نماینده مردم بهمئی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره ...

سید علی‌محمد بزرگواری نماینده مردم بهمئی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به خروج کامل منافقین از پادگان اشرف گفت: عملکرد ننگین منافقین در طول سالیان متمادی هم در ایران و هم در عراق بر هیچ کس پوشیده نیست و ترور چهره‌های شاخص در جمهوری اسلامی همچون شهید بهشتی، شهید رجایی و شهید باهنر و مردم بی‌گناه ایران گوشه‌ای از جنایات این گروهک تروریستی است.

وی افزود: در طول جنگ تحمیلی نیز منافقین ستون پنجم صدام در میان رزمندگان ایران بودند و اطلاعات بعضی از عملیاتها توسط آنها به دشمن منتقل می‌شد از این گذشته منافقین جنایاتی را نیز در عراق مرتکب شده بودند و آنچه که امروز در مورد این گروهک تروریستی شاهد آن هستیم نتیجه عملکرد خود آنهاست.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه باید از کسانی که موجب خروج منافقین از پادگان اشرف شدند تشکر کرد اظهار داشت: سرنوشت منافقین باید درس عبرت برای کسانی باشد که فکر خیانت به کشور را در سر می‌پرورانند و  بدانند پایان خط آنها نیز همانند منافقین خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها