امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4725
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۱
تعداد بازدید: 164
مرتضی تمدن در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره واگذاری مسکن‌های مهر اظهار داشت: کل تعهدات برای واگذاری مسکن‌های مهر استان تهران 403 هزار واحد ...

مرتضی تمدن در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره واگذاری مسکن‌های مهر اظهار داشت: کل تعهدات برای واگذاری مسکن‌های مهر استان تهران 403 هزار واحد است که تاکنون 156 هزار واحد تحویل و 145 هزار واحد دیگر نیز تا شهریور به متقاضیان واگذار می‌شود.

وی ادامه داد: در مجموع 300 هزار واحد تحویل متقاضیان شده و مابقی واحدهای مسکن مهر نیز تا پایان سال 92 و نیمه نخست سال 93 به صاحبان واحدها تحویل داده می‌شود.

تمدن با بیان اینکه تاکنون در استان تهران 5 هزار و 117 میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای بخش مسکن مهر اختصاص یافته است گفت: دولت به تمام تعهداتی که در خصوص مسکن مهر پذیرفته است عمل می‌کند و کسی تردیدی به خود راه ندهد که مسکن مهر متوقف نمی‌شود و این مسیری بدون بازگشت است.

استاندار تهران بیان داشت: هر دولتی در آینده راهی به جز تلاش برای خانه‌دار شدن مردم به روش مسکن مهر ندارد.

آغاز واگذاری مسکن‌های ویژه در مهر

وی درباره مسکن‌های ویژه‌ای که در شهر تهران در حال ساخت است گفت: دو هزار و 560 واحد مسکن ویژه در تهرانسر در حال ساخت است که از مهر و آبان امسال تحویل این مسکن‌ها آغاز می‌شود.

تمدن خاطرنشان کرد: در وردآورد، کیانشهر، منطقه 5 تهران و تهرانپارس نیز سایت‌های مسکن ویژه در حال مطالعه است.

استاندار تهران با اشاره به اینکه تقسیط واگذاری مسکن ویژه 12 ساله است گفت: هر واحد 105 متری مسکن ویژه حدود 250 میلیون تومان است که از این مبلغ 130 میلیون تومان به صورت سه ماهه تا زمانی که واحد تحویل داده شود تقسیط می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها