امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۴:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47262
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «پرس‌تی‌وی»، داده‌های اطلاعاتی یونان نشان می‌دهد که نرخ بیکاری در این کشور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «پرس‌تی‌وی»، داده‌های اطلاعاتی یونان نشان می‌دهد که نرخ بیکاری در این کشور طی ماه جولای همچنان سیر صعودی داشته است.

بر این اساس، نرخ بیکاری در ماه جولای به 27.9 درصد رسید. این در حالی است که در ماه ژوئن این رقم 27.6 درصد بود. این تغییر افزایش شدیدی را در مقایسه با نرخ کمتر از 25 درصد سال گذشته نشان می‌دهد.

در این کشور فقط در ماه ژوئن 20 هزار فرصت شغلی تعدیل شدند. نرخ بیکاری برای جوانان زیر 25 سال به  58.8 درصد رسید و درمورد زنان نیز از 31.9 درصد فراتر رفت.

پیش‌بینی می شود که نرخ بیکاری در این کشور همچنان تا آخر سال افزایش داشته باشد و از 29 درصد نیز بیشتر شود. همچنین احتمال می‌رود که این رقم در سال 2014 از 31.5 درصد فراتر رود.

یونان در میان کشورهای اتحادیه اروپا بالاترین نرخ بیکاری را دارد. اعمال سیاست‌های ریاضت اقتصادی شدید برای کنترل وضعیت اقتصادی و دریافت وام‌های نهادهای جهانی از عوامل افزایش نرخ بیکاری در این کشور است.
انتهای‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار