امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۵:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47263
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه المنار، فرماندهی ارتش لبنان اعلام کرد که روز گذشته چهار هواپیمای جنگی رژیم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه المنار، فرماندهی ارتش لبنان اعلام کرد که روز گذشته چهار هواپیمای جنگی رژیم صهیونیستی به حریم هوایی لبنان تجاوز کرده و پس از پرواز دایره‌ای بر فراز مناطق لبنان حریم این کشور را به سمت اراضی فلسطین اشغالی ترک کردند.

بر اساس این گزارش ساعت 6:15 نیز یک هواپیمای شناسایی وابسته به دشمن اسرائیلی به حریم هوایی لبنان از بالای شهرک رمیش نفوذ کرده و پس از پرواز دایره‌ای بر فراز منطقه جنوب، در ساعت 11:45 حریم لبنان را از بالای شهرک کفرکلا ترک کرد.

در ساعت 10:20 نیز یک هواپیمای دیگر از بالای شهرک کفرکلا به حریم لبنان نفوذ کرد و به پرواز دایره‌ای در دو منطقه البقاع و شمال پرداخت و پس از آن در ساعت 16:10 از بالای شهرک رمیش، حریم لبنان را ترک کرد.

این نخستین بار نیست که هواپیماهای رژیم صهیونیستی حریم هوایی لبنان را نقض می‌کنند و دولت لبنان تا کنون بارها در اعتراض به این قضیه، شکایت کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها