امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47265
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 76
یک منبع نظامی آگاه سوریه که نخواست نامش فاش شود؛ در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، گفت: بر اثر عقب نشینی ...

یک منبع نظامی آگاه سوریه که نخواست نامش فاش شود؛ در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، گفت: بر اثر عقب نشینی شمار بالایی از افراد مسلح از رویارویی با عملیات اخیر ارتش سوریه در ریف ادلب، اختلاف و سرگردانی میان گروه‌های مسلح این منطقه افزایش یافت.

وی علت گسترش اختلافات میان افراد مسلح را شکست آنها در رویارویی عملیات ارتش خواند و افزود: افراد مسلح در عملیات اخیر ارتش سوریه در ریف ادلب خسارت‌های زیادی متحمل شده‌اند.

این منبع نظامی با بیان اینکه یگان‌های فرودگاه نظامی «ابو الظهور» عملیاتی را در دو روستای «ام جرین» و «البیعة» در مجاورت این فرودگاه نظامی با موفقیت اجرا کردند؛ افزود: یگان‌های ارتش سوریه در این عملیات تعدادی از مقرها و سنگرهای افراد مسلح در داخل این دو روستا را هدف قرار داده و شماری از افراد مسلح را در روستای ام جرین محاصره کرده و همه آنها را کشتند.

وی با اشاره به موفقیت نیروهای ارتش سوریه در خنثی سازی تعدادی از مین‌هایی که افراد مسلح در جاده‌های منتهی به دو روستای ام جرین و البیعة کار گذاشته بودند، ‌افزود: یگان‌های دیگری از نیروهای ارتش سوریه شماری از مقرهای تجمع افراد مسلح در روستاهای «البویطی»، ‌«تل سلمو» در حومه «ابو الظهور» را هدف قرار داده و شماری از افراد مسلح را کشته و زخمی کردند.
یک خودروی مجهز به تیربار  14,5 وابسته به افراد مسلح در این عملیات نیز منهدم شد و همه سرنشینان آن نیز کشته شدند.
انتهای پیام /ز
برچسب ها:
آخرین اخبار