امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47267
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، گروه اخوان المسلمین در فراخوانی از حامیان خود خواست به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، گروه اخوان المسلمین در فراخوانی از حامیان خود خواست به مناسبت گذشت یک ماه از عملیات وزارت کشور مصر برای پایان دادن به اعتراض‌های رابعه العدویه و کشته شدن تعداد زیادی از حامیان مرسی و اخوان در جریان این عملیات، امروز و فردا به خیابان‌ها بیایند.
در همین راستا گروه اخوان المسلمین اعلام کرد که سه تظاهرات گسترده بعد از نماز جمعه در اسکندریه برگزار خواهد شد.
«عصام العریان» یکی از رهبران گروه اخوان المسلمین از طریق شبکه الجزیره تأکید کرد که اخوان از سرکوب و نیروهای امنیتی واهمه‌‌ای ندارد و از همه مصری‌ها خواست در تظاهرات روز جمعه و شنبه حضور پیدا کنند.
این درحالی است که تدابیر شدید امنیتی از سوی نیروهای وزارت کشور و ارتش پیش از آغاز این تظاهرات اتخاذ شده است و نیروهای امنیتی مناطق منتهی به خیابان محل «اتحادیه عرب» و خیابان‌های منتهی به میدان «رابعه العدویه» را مسدود کرده‌اند.
از سوی دیگر نیز عملیات ارتش مصر در صحرای سینا نیز ادامه دارد و «عدلی منصور» رئیس جمهور موقت مصر حالت فوق العاده را با توجه به تحولات امنیتی کشور تا دو ماه دیگر تمدید کرد.
انتای پیام/ر  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها