امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4727
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۱
تعداد بازدید: 150
سعید ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اجرای برنامه‌های جدید حوزه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد در سال جاری اظهار داشت: برخی از ...

سعید ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اجرای برنامه‌های جدید حوزه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد در سال جاری اظهار داشت: برخی از برنامه‌ها از سال گذشته و به صورت پایلوت در چند استان اجرا شده است که امسال به صورت کشوری اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: از جمله طرح‌هایی که در سال جاری به صورت کشوری اجرا خواهد شد صندوق صدقات تلفنی است که این طرح در سال گذشته در استان قم به صورت پایلوت اجرا شد و امسال بنا داریم به صورت کشوری آن را اجرا کنیم.

ستاری خاطرنشان کرد: در سال‌‌های اخیر یکی از مواردی که مورد توجه کمیته امداد بوده است توجه ویژه به صندوق‌های صندقات بوده بطوریکه متاسفانه برخی از سارقین صندوق‌های صدقات را سرقت کرده‌‌اند. 

وی ادامه داد: در همین راستا برای جلوگیری از سرقت صندوق‌های صدقات طرح‌های جدیدی در کمیته امداد ارائه شده است که استفاده از صندوق‌های صدقات با شکل و فیزیک جدید از آن جمله است.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خاطرنشان کرد: به زودی صندوق‌های قدیمی و سنتی از سطح معابر و شهرها جمع‌آوری و صندوق‌های صدقات دیجیتالی جایگزین آن‌ها می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها