امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47271
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «شیخ بلال شعبان» دبیرکل جنبش توحید اسلامی لبنان با حضور در محل سفارت با غضنفر رکن‌آبادی سفیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «شیخ بلال شعبان» دبیرکل جنبش توحید اسلامی لبنان با حضور در محل سفارت با غضنفر رکن‌آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران ملاقات و در خصوص تحولات لبنان و منطقه گفت‌وگو کرد.

دبیر کل جنبش توحید اسلامی لبنان در این ملاقات اظهار داشت: دشمنان مقاومت تلاش می‌کنند با ایجاد ناامنی و تشدید اختلافات در منطقه و آتش افروزی در سوریه، امنیت رژیم نامشروع صهیونیستی را تامین و تقویت کنند.

شیخ بلال شعبان تاکید کرد: در سایه اتحاد و یکپارچگی همه جریانها و طرفهای سیاسی، تمامی توطئه‌های دشمنان با شکست مواجه خواهد شد.

رکن‌آبادی نیز ضمن تشریح آخرین تحولات منطقه و سوریه، موفقیت‌های اخیر در برابر توطئه‌های اردوگاه غرب به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی و بازدارندگی آنان در حمله به سوریه را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: رژیم صهیونیستی و همپیمانان آن با تصمیمی شتاب زده در نظر داشتند سوریه را بعنوان محور مقاومت مورد تهاجم قرار دهند، اما واکنش قوی افکار عمومی جهان و کلیه ملتهای آزاده و حق طلب و تعداد زیادی از دولتها و تشکلهای بین‌المللی در کنار صلابت جبهه مقاومت موجب عقب نشینی جنگ افروزان شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها