امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47273
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده 17000 شهید ترور کشور)، در بیانیه دفتر بنیاد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده 17000 شهید ترور کشور)، در بیانیه دفتر بنیاد شهید عراق در استان دیالی(محل سابق حضور منافقین) ضمن تبریک به خانواده‌های شهدا آمده است: سرانجام پس از مدتها گفت‌وگوی بی نتیجه با گروه تروریستی منافقین که یکی از ابزارهای رژیم بعثی در سرکوب ملت عراق بود، ساعت 23 شب گذشته (چهارشنبه) آخرین منافق تروریست، توسط نیروهای پلیس عراق از پادگان اشرف اخراج شد.

در ادامه این بیانیه آمده است: پس از سرنگونی رژیم صدام، این فرقه منافق با برنامه ریزی طرف‌های خارجی، اقدام به ترویج فعالیت‌های طائفه گرایانه، حمایت از تروریسم، پشتیبانی مالی از آن گروه‌ها و تحریک تروریست‌ها برای قتل فرزندان ملت عراق در استان دیالی کرد. جنایت‌های این سازمان علیه بشریت منحصر به ملت عراق نشد بلکه اعضای این گروه نیز که خواستار رهایی از چنگال آن و بازگشت به کشورشان بودند را نیز شامل شد و اکنون بحمدالله با تلاش‌های مردم شریف دیالی از جمله مسئولان، شیوخ عشایر، فرهیختگان و نیروهای امنیتی، این گروه از استان عزیز دیالی اخراج شد.

بنیاد شهید عراق – دفتر دیالی – در پایان بیانیه خود از آسیب دیدگان از حضور این گروهک تروریستی خواست برای احقاق کامل حقوق خود، علیه این گروه اقامه دعوی کنند.

چهارشنبه شب، با اخراج آخرین گروه باقیمانده از منافقین در پادگان اشرف، پرونده 27 سال حضور تروریستی این گروه در این منطقه از خاک عراق بسته شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها