امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۷:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47279
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در همکاری جدید کمپانی فیلمسازی «برادران وارنر» با «جی.کی.رولینگ»، خالق شخصیت «هری‌پاتر»، کتاب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در همکاری جدید کمپانی فیلمسازی «برادران وارنر» با «جی.کی.رولینگ»، خالق شخصیت «هری‌پاتر»، کتاب «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن» فیلم می‌شود.
«رولینگ» قرار است فیلمنامه این پروژه سینمایی را براساس این کتاب که نوشته خود اوست، بنویسد.
«جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن‌ها» به تعریف و توضیح جانوران جادویی و موجودات خبالی افسانه‌ها پرداخته است.
«رولینگ» در این کتاب از موجوداتی نام می‌برد که در مجموعه داستان‌های «هری پاتر» از برخی از آنها یاد شده است و از اقصی نقاط دنیا و افسانه‌های گوناگون جمع آوری شده است.
رولینگ در این کتاب تخیلات خود را نیز اضافه کرده به طوری که خواننده احساس کند که یکی از کتاب‌های مدرسه هاگوارتز، مدرسه جادوگری سری داستان‌های هری پاتر را مطالعه می‌کند.
جی کی رولینگ این کتاب را با نام مستعار «نیوت اسکمندر» تالیف نموده است.
«رولینگ» گفت: اگرچه داستان این فیلم کتاب در دنیای سحر و جادو اتفاق می‌افتد ولی داستان آن هیچ ربطی به داستان هری‌پاتر ندارد بلکه درباره وسعت دنیای جادوست. 
وی افزود: قوانین و آداب و سنن دنیای سحر و جادویی که در داستان این کتاب نهفته است کاملا برای کسانی که مجموعه کتاب‌های هری‌پاتر را خوانده‌اند آشناست، ولی داستان آن در نیویورک آغاز می‌شود، 70 سال پیش از آنکه داستان هری‌پاتر به وقوع بپیوندد.
بنا براین گزارش، مجموعه کتاب‌های هری‌پاتر تاکنون به بیش از 74 زبان زنده دنیا ترجمه شده و در بیش از 450 میلیون نسخه در 200 کشور دنیا به فروش رسیده است.
از روی این مجموعه داستان‌ها که هشت جلد است، هشت قسمت فیلم ساخته شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها