امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۶:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47281
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که کمپانی والت دیزنی تهیه کننده فیلم تلاش دارد اخبار مربوط به فیلم را کنترل کند، مشکل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که کمپانی والت دیزنی تهیه کننده فیلم تلاش دارد اخبار مربوط به فیلم را کنترل کند، مشکل تازه فیلم تبدیل به یک خبر داغ شده است.
مشکل تازه‌ای که برای قسمت تازه «دزدان دریایی کارائیب» پیش آمده، باعث شد تا مسئولان کمپانی والت دیزنی به صورت رسمی زمان نمایش عمومی آن را به تعویق بیندازد.
در حالی که قبل از این گفته شده بود این فیلم ماه ژولای 2015 اکران عمومی می‌شود، حالا در زمانی پس از فصل تابستان سال 2015 به نمایش عمومی در خواهد آمد.
این در حالی است که برخی از منابع نزدیک به کمپانی، صحبت از تابستان سال 2016 می‌کنند و می‌گویند تا زودتر از این تاریخ، فیلم آماده نمایش نخواهد شد.
تا پیش از این قرار بود کلید فیلم‌برداری فیلم (که با نام «دزدان دریایی کارائیب: مردگان افسانه نمی‌گویند» اکران عمومی خواهد شد) اوایل یا اواسط فصل پاییز امسال زده شود.
اما در شرایط فعلی و با توجه به مشکلی که برای فیلم‌نامه فیلم پدید آمده، این زمان به تعویق خواهد افتاد. گفته می‌شود مشکل فیلم‌نامه اساسی است و باید کار زیادی روی آن صورت گیرد.
در عین حال، برخی از تحلیل‌گران سینمایی می‌گویند احتمال زیادی وجود دارد که قسمت پنجم مجموعه فیلم «دزدان دریایی کارائیب» مشکل فیلم‌نامه نداشته باشد و کمپانی والت دیزنی به دلیل دیگری قصد دارد تولید آن را به عقب بیندازد.
این گروه از تحلیل‌گران سینمایی حتی در این باره صحبت می‌کنند که احتمال دارد کمپانی والت دیزنی تصمیم نداشته باشد فعلاً این فیلم گران قیمت خود را تهیه و تولید کند.
به نوشته سایت اینترنتی موویز، این تحلیل‌گران به اکشن وسترن پرهزینه «رنجر تنها» اشاره می‌کنند که اتفاقاً جانی دپ (بازیگر اصلی «دزدان دریایی  کارائیب») نقش اصلی آن را به عهده داشته است.
کمپانی والت دیزنی چیزی حدود 215 میلیون دلار پول برای تولید فیلم خرج کرد و با وجود این رقم هزینه کلان، «رنجر تنها» در آمریکای شمالی 88 میلیون دلار فروش کرد. تحلیل‌گران اقتصادی سینما از این رقم فروش به عنوان یک فاجعه اسم بردند.
به همین دلیل است که برخی از تحلیل‌گران سینمایی عقیده دارند ممکن است مسئولان کمپانی والت دیزنی پس از شکست فجیع تجاری« رنجر تنها»، نسبت به تولید یک فیلم پرخرج دیگر با بازی جانی دپ به شک و تردید افتاده‌اند.
قبل از این اعلام شده بود قسمت پنجم «دزدان دریایی کارائیب» با هزینه‌ای 250 میلیون دلاری تهیه خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار