امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47306
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌هایی از ارتش سوریه در عملیات خود به منظور پاکساری مناطق مختلف سوریه از ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌هایی از ارتش سوریه در عملیات خود به منظور پاکساری مناطق مختلف سوریه از وجود عناصر تروریستی، با درگیری با افراد مسلح، پیشروی چشمگیری در چندین محور کوی «برزه» محقق کردند.
این منطقه شاهد درگیری‌های سخت و شدیدی بوده و توپخانه ارتش سوریه با هدف قرار دادن تعدادی از مقرهای تجمع افراد مسلح در منطقه «برزه البلد»، در منطقه واقع در پشت بیمارستان نظامی «تشرین» با تروریست‌ها درگیر شدند.

در جریان حملات توپخانه ارتش سوریه به مقرهای تجمع افراد مسلح در جنوب برج «المعلمین» 19 فرد مسلح کشته شدند. شمار دیگری از تروریست‌ها نیز در نبردهای پراکنده بین طرفین زخمی شدند.

از سوی دیگر نیروهای ارتش سوریه تلاش افراد مسلح برای فرار از کوی «جوبر» و نفوذ به کوی «القابون» را ناکام گذاشتند.

از طرفی دیگر، توپخانه ارتش سوریه تعدادی از مقرهای تجمع افراد مسلح در «سبینه» در نزدیکی دو راهی «المخیم» را هدف قرار داد.
همچنین در جریان حملات توپخانه ارتش سوریه به مقرها و مراکز تروریست‌ها در مناطق «یلدا»،‌ «زملکا»، «عربین» و «دوما» 12 مقر منهدم شده و همه افراد داخل آنها نیز کشته شدند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها