امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47319
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: 27
پرویز سروری عضو جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به هلاکت عناصر ...

پرویز سروری عضو جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به هلاکت عناصر اصلی منافقین توسط مردم عراق، اظهار داشت: این سنت قطعی الهی است کسانی که ظلم و ستم کرده و علیه حکومت اسلامی قیام کرده‌اند به ذلت‌بارترین وجه ممکن سقوط کنند.

سروری افزود: اینکه مردم عراق بعد از سال‌ها صبر و تحمل به این نتیجه رسیدند که خودشان باید پایان‌بخش حیات ننگین گروهک تروریستی و آدمکش منافقین باشند، نکته بسیار جالبی است و نشان می‌دهد این گروهک مخوف نه تنها در ایران بلکه در هر نقطه جهان، سمبل خونریزی، جنایت و قتل‌عام است.

این فعال اصولگرا حرکت مردم عراق را پایان بخش جنایات آینده گروهک منافقین برشمرد و تاکید کرد: گروهک منافقین مادر گروه‌های تروریستی فعلی همچون القاعده و طالبان است و در واقع آنها نوزادان طبیعی منافقین محسوب می‌شوند.

وی تصریح کرد: مبارزه با دشمنان صهیونیست و آمریکا از نقاط اشتراک منافقین و القاعده و طالبان است چرا که این گروهک تروریستی در زمان جنگ تحمیلی نیز به کمک صدام رفت و نظام نوپای جمهوری اسلامی را که سلاح، دلار و حامی نداشت، مورد جنایت‌های وحشیانه قرار داد.

سروری با تاکید بر اینکه امروز هم القاعده، طالبان و جبهه النصره اینکار را دنبال می‌کنند،‌گفت: از دیگر شباهت‌های این گروه تروریستی این است که منافقین تکفیری‌های شیعیان و طالبان و القاعده تکفیری‌های اهل سنت هستند و تکفیری‌ها، دشمن مشترک خود را امت اسلامی قرار داده‌اند.

وی با اشاره به شکل‌گیری هسته‌های مقاومت مردمی در منطقه به یادآوری فرمایشات حضرت امام (ره) پرداخته و تصریح کرد: امام نسبت به دولت اسلامی قطع امید کرده بودند و معتقد بودند که هسته‌های مقاومت بسیج مستضعفین را باید در دنیا سازماندهی کرد.

سروری با بیان اینکه دولت‌ها وابسته به نظام مستکبر و ملت‌ها همراه مقاومت هستند، اظهار داشت: نمود اصلی این نقشه راه حضرت امام(ره)، در عراق شکل گرفت و ما شاهد اقدام عملی هسته‌های مقاومت علیه دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی بودیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها