امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۱۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47349
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صبح امروز در حالی این جشنواره در تالار رودکی آغاز به کار کرد که 15 نوازنده در بخش تکنوازی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صبح امروز در حالی این جشنواره در تالار رودکی آغاز به کار کرد که 15 نوازنده در بخش تکنوازی قانون در سه مقطع سنی الف(10 تا 15 سال )، ب (16 تا 21 سال) و ج(22 تا 27 سال به رقابت پرداختند.

داروی این بخش را حسین علیزاده، مجید کیانی، رامبد صدیف، داریوش طلایی، علی اکبر شکارچی و هومان اسعدی بر عهده داشتند.

علی ترابی دبیر اجرایی هفتمین جشنواره موسیقی جوان نیز در ابتدای این جشنواره ضمن خوشامد گویی به حاضران گفت: از کسانی که امروز به تالار رودکی آمده اند و با حضور گرم شان باعث دلگرمی بیشتر استعدادهای امروز کشورمان می شوند ، سپاسگذارم. ما نیز در مقام برگزار کنندگان جشنواره تلاش خواهیم کرد تا اجراها را طبق برنامه اعلام شده و با نظم برگزار کنیم.

امروز همچنین قرار است راه یافتگان مرحله پایانی هفتمین جشنواره موسیقی جوان، در دو بخش تکنوازی سازهای عود و کمانچه نیز به رقابت بپردازند.

هفتمین جشنواره موسیقی جوان به دبیری هومان اسعدی 22 تا 25 شهریورماه در سالن رودکی برگزار و 27 شهریورماه در تالار وحدت به کار خود پایان می دهد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها