امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۵:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47358
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پرویز فتاح رئیس بنیاد تعاون سپاه و وزیر نیرو در دولت نهم مهمان امروز برنامه ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پرویز فتاح رئیس بنیاد تعاون سپاه و وزیر نیرو در دولت نهم مهمان امروز برنامه شناسنامه است که هم اکنون از شبکه سه سیما در حال پخش است.

برای شهردار شدن در تهران پیشنهاد داشتم

وزیر دولت نهم در پاسخ به سوالی مبنی بر پیشنهاد شهرداری تهران به وی، گفت: صحبت‌هایی بود؛ البته یکی از مواردی که دور و بر ما زیاد بودن شایعه است و هیچ کدام هم به واقعیت نمی‌پیوندد، ضمنا دوستان بهتر از من نیز بودند.

وی در پاسخ به این سوال که غیر از بنیاد تعاون سپاه کار دیگری هم دارید یا خیر؟، گفت: روحیه‌ام اینگونه بوده که همیشه بیش از یک کار را نپذیرم حتی در دانشگاه که تدریس داشتم را نیز رها کردم؛ حتی عضویت در هیات مدیره برخی شرکت ها را نیز رها کرده و الان غیر از بنیاد تعاون سپاه هیچ مسئولیتی ندارم.

در این دولت نیز می توان کار انجام داد

فتاح در پاسخ به این سوال که اگر آقای نامی از شما دعوت کند، قبول می‌کنید، اظهار داشت: دعوت نکردند و دعوت جدی نداشتند، بالاخره بعضی از دوستان دولت جز دوستان قدیم ما هستند.

وی در پاسخ به این سوال که اگر جایی قرار باشد دعوت کنند، شما می‌روید، گفت: بنده روحیه‌ام قدری متفاوت است چون برخی معتقدند مثلا این دولت از نظر سیاسی متفاوت است پس نمی‌شود کاری قبول کرد، اما بنده چنین نظری ندارم، معتقدم دولت جمهوری اسلامی و برای مردم و نظام است و هر کس هرکاری می‌تواند انجام دهد در این دولت انجام دهد.

وزیر دولت نهم در پاسخ به این سوال که چقدر مسائل سیاسی را پیگیری می‌کنید، اظهار داشت: خیلی، سعی میکنم عقب نمانم، اکثر روزنامه‌ها، گزیده روزنامه‌ها، بولتن‌های مختلف و محرمانه و مجلات مختلف را می‌خوانم.
ادامه دارد...
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها