امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4736
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۱
تعداد بازدید: 124
فاطمه آلیا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی باید تلاش کند خدمات خود را به موقع و در اسرع وقت به جامعه هدفش ارائه ...

فاطمه آلیا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی باید تلاش کند خدمات خود را به موقع و در اسرع وقت به جامعه هدفش ارائه کند، اظهار داشت: اگر این اتفاق بیفتد از ورود مددجویان جدید به چرخه حمایتی و مستمری‌بگیر جلوگیری می‌شود.

وی تصریح کرد: در دولت نهم و دهم در حوزه ارائه خدمات به نیازمندان اقدامات خوبی انجام گرفته است که از آن جمله می‌توان به حضور مسئولان در استان‌های محروم اشاره کرد.

آلیا گفت: سال گذشته طرح آفتاب از سوی سازمان بهزیستی کشور کلید خورد که توانست با جامعه هدف سازمان بهزیستی کشور ارتباط خوبی برقرار کند.

رئیس فراکسیون حمایت از حقوق معلولان مجلس ادامه داد: البته طرح اشاره شده دارای نواقصی هم بود که از آن جمله می‌توان به برگزاری نامنظم طرح در استا‌ن‌ها اشاره کرد که امیدواریم تا پایان دولت دهم طرح آفتاب در استان‌های باقیمانده اجرا شود.

نماینده مردم ری، تهران و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی افزود: مسئولان بهزیستی کشور باید تا زمان باقیمانده تا دولت با رفع موانع و مشکلات طرح آفتاب را در سایر استان‌ها بدون وقفه اجرا کنند.

وی اظهار امیدواری کرد با اجرای طرح آفتاب در سال جاری مشکلات معلولان در بخش‌های مسکن، اشتغال و مستمری برطرف شود.

آلیا در ادامه در خصوص آخرین وضعیت طرح افزایش مستمری جامعه هدف سازمان بهزیستی گفت: در این راستا قانون نیز تأکید بر افزایش مستمری دارد که امیدواریم با تعامل دولت و مجلس این امر محقق شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها