امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۲۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4737
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۱
تعداد بازدید: 175
به گزارش خبرنگار حوادث خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در اولین هفته اردیبهشت‌ماه در جاده های کشور شاهد حوادث رانندگی مرگباری بودیم که ...

به گزارش خبرنگار حوادث خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در اولین هفته اردیبهشت‌ماه در جاده های کشور شاهد حوادث رانندگی مرگباری بودیم که با کمی دقت و توجه در رانندگی از وقوع چنین حوادثی می‌توان جلوگیری کرد که در این گزارش به تعدادی از این حوادث و علت به وجود آمدن آن اشاره‌ای می کنیم. 

2 کشته و 1 مجروح در بر اثر واژگونی پژو 405

سرهنگ سلبی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا، اعلام کرد: در کیلومتر 30 محور بندرعباس-سیرجان، بر اثر واژگونی یک‌دستگاه سواری پژو 405، 2 نفر جان خود را از دست دادند و 1 نفر مجروح شد که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو از جانب راننده پژو 405 اعلام کردند.

3 کشته و 2 مجروح در تصادف پراید و تندر

سرهنگ رضا سلبی اعلام کرد: بر اثر تصادف بین یک‌دستگاه سواری پراید و یک‌دستگاه سواری تندر ٩٠ در کیلومتر 95 محور روستایی اشن در استان اصفهان، ٣ نفر جان خود را از دست دادند و 2 نفر مجروح شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از سوی راننده سواری پراید اعلام کردند.

2 کشته و 1 مجروح در حادثه واژگونی پراید

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص حادثه دیگری گفت: بر اثر واژگونی یک‌دستگاه سواری پراید در کیلومتر 45 محور فرعی سراوان در استان سیستان و بلوچستان 2 نفر جان خود را از دست دادند و 1 نفر مجروح شد که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تخطی از سرعت مطمئنه از سوی راننده پراید اعلام کردند.

2 کشته در حادثه‌ برخورد نیسان، کامیون و پیکان

سلبی در ادامه گفت: همچنین طی حادثه دیگری بر اثر برخورد یک‌دستگاه سواری پیکان با یک‌دستگاه کامیون ولوو و یکدستگاه وانت نیسان در کیلومتر 7 محور کمربندی خرم آباد در استان لرستان ٢ نفر جان خود را از دست دادند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تجاوز به چپ از جانب راننده وانت نیسان اعلام کردند.

کشته شدن 10 نفر بر اثر تصادف در گیلان غرب

سرهنگ اسفندیاری جانشین عملیات پلیس راه اعلام کرد: بر اساس گزارش پلیس راه گیلان غرب در کیلومتر 13 اسلام آباد به کرمانشاه یک دستگاه تریلی دانگ فنگ با دو خودرو سواری پراید و وانت مزدا دو کابین برخورد کرد و 10 نفر جان خود را از دست دادند.

2 کشته بر اثر برخورد 2 پژو

سرهنگ سلبی، در خصوص تصادفی دیگر در هفته گذشته اعلام کرد: بر اثر برخورد یک‌دستگاه پژو پارس با یک‌دستگاه پژو 405 در کیلومتر 75 محور اهواز - مسجد سلیمان در استان خوزستان موجب کشته شدن ٢ نفر شد که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تجاوز به چپ از جانب راننده سواری پژو پارس اعلام کردند.

4 کشته و 6 مجروح در برخورد کامیون و اتوبوس

سلبی در ادامه گفت: بر اثر برخورد یک‌دستگاه کامیون بی‌ام‌سی با یک‌دستگاه اتوبوس اسکانیا در کیلومتر 45 جاده بم زاهدان در استان کرمان 4 نفر جان خود را ازدست دادند و 6 نفر مجروح شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تجاوز به چپ از جانب راننده کامیون بی‌ام‌سی اعلام کردند.

کشته شدن 2 عابر پیاده در جاده شبستر

سرهنگ همچنین اعلام کرد: بر اثر برخورد یک‌دستگاه سواری پراید با 2 نفر عابر پیاده در کیلومتر 7 محور صوفیان - شبستر در استان آذربایجان شرقی، این 2 نفر جان خود را از دست دادند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو از سوی راننده پراید اعلام کردند.

14 کشته و 4 مجروح در برخورد و آتش‌سوزی اتوبوس و کامیون

سرهنگ مهماندار، رئیس پلیس راه کشور اعلام کرد: یک‌دستگاه اتوبوس اسکانیا که از شهر اهواز به سمت اصفهان در حال حرکت بود با یک دستگاه کامیون برخورد کرده و دچار حریق می‌شود که حریق به کامیون منتقل می‌شود و طی این حادثه 2 نفر از سرنشینان کامیون و 11 نفر از سرنشینان اتوبوس در سرصحنه جان خود را از دست دادند و 5 نفر مجروح هم به بیمارستان منتقل شدند که یک نفر از این مجروحان به علت شدت سوختگی جان خود را از دست داد.

با بررسی تصادفات روز گذشته در جاده‌های کشور مهمترین علت تصادفات عدم توجه به جلو، تخطی از سرعت مطمئنه، عدم رعایت حق تقدم، انحراف به چپ و خستگی و خواب آلودگی بوده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها