امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۹:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47371
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 105
«نادر قدیانی» رئیس اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ضمن اشاره به ...

«نادر قدیانی» رئیس اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ضمن اشاره به اینکه از معاون یازدهم فرهنگی وزیر ارشاد حمایت خواهیم کرد، اظهار داشت: این روزها مطالبی پیرامون فشار به وزیر ارشاد برای انتصاب فردی خاص به عنوان معاون فرهنگی مطرح می‌شود، که بنده این موضوع را به شدت تکذیب می‌کنم.

وی با تاکید بر اینکه ارتقای حوزه نشر و حل مشکل ناشران این روزها برای هر فردی مهم تلقی می‌شود، عنوان کرد: برای ناشران برطرف شدن دغدغه‌ها مهم است و مطمئن هستم هر فردی به عنوان معاون فرهنگی معرفی شود حل مشکلات کنونی را در اولویت قرار خواهد داد.

قدیانی به نامه ارسالی به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از سوی این اتحادیه اشاره و ابراز داشت: در این نامه هم ضمن تبریک به وزیر ارشاد از حمایت‌های خود مواردی را مطرح کردیم و عنوان می‌کنم چه در جایگاه رئیس اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان تهران و چه مدیرعامل انتشارات قدیانی از هیچ فردی حمایت نکرده و در نامه ارسالی به وزیر ارشاد تنها معیارهای معاون فرهنگی یادآوری شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار