امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۰:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47380
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۰
تعداد بازدید: 107
نظام الدین برزگری در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی فارس که گفت عنوان می‌شود تصادف دلخراش دو اتوبوس اسکانیا و آتش سوزی متعاقب آن که منجر به کشته شدن ۴۴ ...

نظام الدین برزگری در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی فارس که گفت عنوان می‌شود تصادف دلخراش دو اتوبوس اسکانیا و آتش سوزی متعاقب آن که منجر به کشته شدن ۴۴ مسافر و زخمی شدن ۴۴ مسافر دیگر شد، به دلیل مشکلاتی چون نزدیک سیستم برق  و سوخت این اتوبوس‌ها و یا غیر استاندارد بودن لاستیک‌ها بوده ، آیا استاندارد در این ماجرا وارد شده است، گفت: بله استاندارد وارد موضوع شده است. 

برزگری افزود: کارگروه‌هایی تشکیل شده است و در حال بررسی موضوع هستند، اما در حال حاضر هیچ گونه اظهار نظری در این رابطه نمی توانم داشته باشم.

رئیس سازمان ملی استاندارد تصریح کرد: در تمام دستگا‌ه‌های دخیل و مرتبط با مسئله اعم از وزارت راه، شرکت تولید کننده اتوبوس‌، وزارت صنعت، پلیس، استاندارد و ... کارگروه هایی تشکیل شده است که مسئله را بررسی می‌کنند و نتیجه را به اطلاع عموم خواهند رساند.

برزگری در پاسخ به این پرسش که نتیجه را کی اعلام می‌کنید، گفت: رئیس جمهور وزرا را مامور کرده است و آنان نتیجه را اعلام می‌کنند.

وی ادامه داد: سازمان استاندارد نیز نتیجه بررسی‌های خود را جهت اعلام به وزیر صنعت، معدن و تجارت ارائه خواهد کرد.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها