امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47388
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 161
محمدحسن قدیری ابیانه دیپلمات سابق کشورمان در مکزیک و استرالیا در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ...

محمدحسن قدیری ابیانه دیپلمات سابق کشورمان در مکزیک و استرالیا در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به هلاکت عناصر اصلی منافقین در پادگان اشرف اظهار داشت:‌ منافقین در زمان جنگ به کشوری که خاک ایران را اشغال کرده بود، کمک کردند که حکم کمک به متجاوز اعدام است.
قدیری‌ابیانه با بیان اینکه منافقین در عراق نیز به دیکتاتوری صدام علیه مردم عراق کمک کردند، ادامه داد: آنها در حال حاضر به سوریه رفته‌اند و علیه مردم سوریه جنایت می‌کنند؛‌در واقع منافقین به عناصر جاسوسی موساد و سیا تبدیل شده‌اند.
این دیپلمات سابق کشورمان با اشاره به مفاسد اخلاقی منافقین خاطرنشان کرد:‌ گروهک تروریستی منافقین مورد تنفر مردم عراق و ایران قرار داشت اما آمریکا حتی در بمباران عراق نیز سعی کرد تا آسیبی به کمپ اشرف وارد نشود و از این رو این گروهک همچنان مورد حمایت آمریکا و اسرائیل است.
وی تصریح کرد: انتفاضه شعبانیه به نمایندگی مردم عراق ضربه مهلکی به منافقین وارد کرد و حتی این اقدام از عملیات مرصاد نیز مهمتر بود چرا که سران اصلی این گروهک به هلاکت رسیده و مدارک زیادی از آنها به دست آمد.
قدیری‌ابیانه با تاکید بر اینکه حیات جاسوسی و خرابکاری منافقین پایان یافته و اقدام انتفاضه شعبانیه در پادگان اشرف ضربه به موساد و سیا بود،‌افزود: باقیمانده‌های منافقین به دریوزگی و خودفروشی خود ادامه خواهند داد و سعی دارند از سازمان‌های جاسوسی حقوق دریافت کنند.
این دیپلمات سابق کشورمان با اشاره به آن دسته از افرادی که در پادگان اشرف به اسارت منافقین درآمده بودند، گفت:‌ همانطور که وزیر اطلاعات اعلام کرد چنانچه آنها دست به جنایتی نزده باشند، با استفاده از گذشت و بزرگواری ملت ایران می‌توانند به کشور بازگردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها