امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۲:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4739
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۱
تعداد بازدید: 131
قاسم مستقیم، مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» به اولویت ثبت‌نام ...

قاسم مستقیم، مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» به اولویت ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس برای سال تحصیلی 93ـ92 اشاره کرد و اظهار داشت: در ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس، اولویت اول «محل سکونت» است و باید محل سکونت دانش‌آموز در نزدیکی مدرسه ثبت‌نام باشد.

وی، اولویت دوم را در ثبت‌نام دانش‌آموزان، محل کار والدین ذکر کرد و افزود: در صورتی که والدین بخواهند فرزندشان در نزدیکی محل کار آنها تحصیل کند، این امکان وجود دارد اما باید در نظر داشته باشند که اولویت دوم ما محل کار است.

مستقیم با بیان اینکه ثبت‌نام‌ها در مدارس از 15 خرداد ماه آغاز می‌شود و تا 15 تیر ماه ادامه خواهد داشت، اضافه کرد: اخذ وجه به جز هزینه کتاب برای دبستانی‌ها و بیمه، ممنوع است.

وی تأکید کرد: ثبت‌نام پایه‌های اول دبستان، اول راهنمایی (اول «متوسطه اول») و اول دبیرستان (اول «متوسطه دوم») با حضور والدین در مدارس انجام می‌شود اما برای ثبت‌نام دانش‌آموزان میان پایه نیاز به حضور والدین و دانش‌آموزان نیست و مدیران مدارس ثبت‌نام را انجام می‌دهند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها