امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۱۱:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47390
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه یکی از مقرهای تجمع افراد مسلح در فاصله اندکی از مرکز رادیو ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه یکی از مقرهای تجمع افراد مسلح در فاصله اندکی از مرکز رادیو و تلویزیون ار در منطقه «الحویقة» دیر الزور هدف قرار دادند که به کشته شدن بیش از 50 فرد مسلح منجر شد. ارتش سوریه همچنین در منطقه صنعتی و میدان «السیوف» دیر الزور با افراد مسلح درگیر شد.

از الرقه نیز خبر می‌رسد که «کمیته‌های دفاع مردمی کرد» در روستای «تل کندال» به پیشروی‌های خوبی دست یافتند. در عملیات ارتش در «المنصورة»، «تل الشجرة» و شهرک «عین عیسی» این شهر، ده‌ها تن از افراد مسلح کشته شدند.

از الحسکة نیز خبر می‌رسد که گروه‌های مسلح به روستای «رمیلان باشا» در حومه شهر «رمیلان» در شمال استان الحسکه حمله کرده و تعدادی از منازل مسکونی را به آتش کشیدند.

«کمیته‌های دفاع مردمی کرد» استان الحکسه نیز در عملیات خود علیه افراد مسلح با پیشروی در تعدادی از محورهای شهر «الیعربیة» در مناطق هم مرز عراق، تعدادی از مواضع مهم این شهر را تصرف کرده و در نبرد با افراد مسلح تعدادی از تروریست‌ها را زخمی کردند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار