امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۴:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47438
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۱
تعداد بازدید: 33
علی ربیعی در خصوص سخنانش در جمع مدیران استان مازندران درباره اظهارات وزیر نفت در جلسه چهارشنبه گذشته هیئت دولت، به خبرنگار فارس گفت: آقای زنگنه در آن ...

علی ربیعی در خصوص سخنانش در جمع مدیران استان مازندران درباره اظهارات وزیر نفت در جلسه چهارشنبه گذشته هیئت دولت، به خبرنگار فارس گفت: آقای زنگنه در آن جلسه مشکلات اقتصادی موجود و سختی کار در این شرایط را تبیین کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز گذشته در جمع مدیران دستگاه‌های اجرایی استان مازندران با اشاره به درخواست یکی از فعالان اقتصادی برای پرداخت سهم 30 درصدی بخش اقتصاد از هدفمندی یارانه‌ها، گفته بود «ما هنوز [پولی] نداریم که بدهیم و گرفتاری‌ها بر سر ماست».

وی در ادامه سخنانش متذکر شده بود: آقای زنگنه در جلسه چهارشنبه گذشته دولت تا [مرز] استعفا پیش رفت و گفت با این وضع نمی توان کار کرد.

ربیعی در این زمینه به خبرنگار فارس توضیح داد که منظور «زنگنه» از بیان جمله فوق صرفاً ذکر مشکلات مالی و دشواری کار در چنین شرایطی بود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: وزیر نفت در واقع با تشریح مشکلات اقتصادی موجود به ویژه در حوزه تولید، بر لزوم حمایت از این بخش با پرداخت سهم تخصیص یافته از محل هدفمندی یارانه‌ها برای حل این مشکلات تأکید داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها