امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47441
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۱
تعداد بازدید: 143
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس در ادامه مناظره درباره مناظره درباره سهیم کردن کارگران با سابقه پرداخت حق بیمه کمتر از 10 محمدرضا پورابراهیمی نماینده ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس در ادامه مناظره درباره مناظره درباره سهیم کردن کارگران با سابقه پرداخت حق بیمه کمتر از 10 محمدرضا پورابراهیمی نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: اگر ما درآمد اقتصادی بخواهیم تا 10 سال دیگر مجلس باید دخالت کند.

محمدحسین قربانی نیز ادامه داد: من با این حرف‌ها موافقم اما می‌گویم قانون که وحی منزل نیست و اگر طرح دوفوریتی بر اساس قانون بود، باید دو سوم آرای مجلس را می‌آورد.

وی افزود: چرا باید کارگران در صندوق تامین یک نماینده داشته باشند.

حسن کامران نیز در ادامه این مناظره گفت:‌ من 5 نوبت در مجلس بوده‌ام و هیچگاه استیضاح خود را پس نگرفته‌ام نه اهل معامله‌ام و نه اهل بده‌وبستان.

کامران افزود:‌ مزاج من در این 20 سال کاملا روشن است که دفاع از مردم و محرومان بوده است.

این نماینده مجلس ادامه داد: من بعد از نظرات مقام معظم رهبری از خودم خط می‌گیرم نه از رئیس مجلس و نه از دولت و مزاج من همواره ثابت بوده است.

وی به صحبت‌های پورابراهیمی اشاره داشت و گفت:‌ ایشان یک جا به اصلاح قانون کارگری می‌پردازد و اینجا در مورد رفاه صحبت می‌کند و طرح 500 میلیارد تومان را مطرح می‌کند.

کامران به خانمی اشاره داشت که همسرش فوت کرده و بخاطر 50 روز و با داشتن 5 یتیم مستمری‌اش برقرار نشده است.

وی افزود: حرف صادقی را قبول دارم که در دست‌انداز مجلس و دولت افتاده‌ایم و با توجه به گیرهای قبلی در ریاست قبلی من وارد مسئله نشدم چرا که سیاسی بود و بنده به تشخیص خود عمل کردم چرا که مستقل هستم.

حیدری مجری برنامه از حافظی سؤال کرد که اگر وارد سایت تامین اجتماعی شوی می‌بینی که عنوان شده در ازای حق بیمه این خدمات را ارائه می‌دهد.

وی پرسید امروز منی که بیمه شدم با چه جرأتی از من بیمه می‌گیرد و این کار را می‌کنید، اگر خود شما مدیرعامل بودید و در سازمان تامین اجتماعی بودید. سازمانی که 5 برابر دارایی خود بدهی دارد، چه پاسخی می‌دادید؟

رحمت‌الله حافظی پاسخ داد: سازمان به نقطه سربه‌سری رسیده و هر تصمیم که این نقطه سربه‌سر را نزدیک یا دور کند، می‌تواند تاثیرگذار باشد.

وی افزود: قانون‌گذار و یا دولت باید ملاحظات را در این نقطه حساب کند.

حیدری در این زمان گفت: هم سازمان تامین اجتماعی در اوضاع بدی است و هم جمعیت به سمت سالمندی و پیری می‌رود. نمی دانم در آینده به چه بحران‌هایی می‌رسیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها