امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۵:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47445
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، جنبش جهاد اسلامی فلسطین و گردان های القدس شاخه نظامی این جنبش بعد از ظهر امروز جمعه راهپیمایی با ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، جنبش جهاد اسلامی فلسطین و گردان های القدس شاخه نظامی این جنبش بعد از ظهر امروز جمعه راهپیمایی با حضور هزاران فلسطینی در شهر غزه برای اعلام حمایت از مسجد الاقصی و مخالفت با مذاکرات سازش ترتیب دادند.

شرکت کنندگان در این تظاهرات که با عنوان «همه با هم از قدس حمایت می کنیم و همه با هم آن را آزاد می‌کنیم» برگزار شد شعارهایی از جمله «لبیک یا قدس» سر می دادند.

ابواحمد سخنگوی گردان های القدس طی نطقی در این تظاهرات گفت: گردان های القدس خود را برای جنگ آتی در راه قدس و مسجد الاقصی آماده می کنند.

وی افزود: امروز همزمان با بیستمین سالروز امضای معاهده اوسلو به خیابان ها آمدیم طی این بیست سال صهیونیست ها در تلاش برای از بین بردن هویت شهر قدس و مسجد الاقصی بودند اما قدس و مسجد الاقصی برای همیشه در قلب ما جای دارد و موشک های ما متجاوزان را هدف می گیرد.

محمد الهندی یکی از رهبران جهاد نیزطی نطقی در این مراسم گفت: مسجد الاقصی در معرض خطر واقعی است همه گروه های فلسطینی باید برای حمایت از قدس با یکدیگر متحد شوند.

وی افزود: روند مذاکرات سازش بی نتیجه خواهد بود و تنها خدمتی مجانی به دشمن صهیونیستی است زیرا به اشغالگران اجازه می دهد آشکارا به یهودی سازی قدس ادامه بدهند در حالی که کشورهای عربی و اسلامی در برابر این تجاوزات چشمان خود را بسته اند و از مذاکرات سازش حمایت می کند.

اسرائیل با توقف شهرک سازی ها در جریان مذاکرات سازش موافقت نکرده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها