امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۱۵:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47458
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۵
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، با ادامه بارندگی و تشدید سیل مرگبار در مرکز کلرادو، مقامات محلی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، با ادامه بارندگی و تشدید سیل مرگبار در مرکز کلرادو، مقامات محلی خانه‌های شهر «لیونز» واقع در شمال منطقه «بودلر» را نیز تخلیه کردند.

مقامات محلی ضمن اعلام این خبر، گفته‌اند که گارد ملی کلرادو نیز برای کمک عملیات امداد و تخلیه ساکنان منطقه فراخوانده شده است.بارندگی و سیل در چند روز گذشته موجب بروز خسارات فراوان شده است. در جریان این بارندگی‌ها دستکم سه نفر کشته و هزاران نفر نیز مجبور به ترک خانه‌های خود شده‌اند. شب گذشته شدت بارندگی در این مناطق افزایش یافت و همین امر مقامات را مجبور کرد تعداد بیشتری از مردم را تخلیه کرده و به مناطق مرتفع انتقال دهند.
 

بارش گسترده باران در این فصل از سال بسیار غیرمعمول است. سابقه چنین بارندگی در این منطقه به سال 1940 بازمی‌گردد. مسئولان محلی تا پایان وقت پنج‌شنبه حدود 4 هزار نفر از ساکنان منطقه را تخلیه کرده و به مناطق امن منتقل کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار