امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47494
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: 124
خسوس کاندلاس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص هم‌گروهی ایران با تیم‌های برزیل،‌ آرژانتین و ژاپن در ...

خسوس کاندلاس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص هم‌گروهی ایران با تیم‌های برزیل،‌ آرژانتین و ژاپن در جام جهانی کوچک اظهار داشت: دو تیم که در گروه ما قرار دارند، در رده‌بندی جهانی بالای سر ما قرار دارند البته این موضوع باعث انگیزه‌مان می‌شود و با قدرت بیشتری در مسابقات حاضر می‌شویم.

به گزارش فارس تیم ملی تاکنون 21 بار مقابل برزیل قرار گرفته که تنها در دو دیدار به تساوی رسیده و 19 شکست را تجربه کرده است. همچنین ملی‌پوشان ایران هشت بار مقابل آرژانتین قرار گرفته‌اند که دو برد، یک تساوی و پنج باخت حاصل تلاش تیم ملی ایران بوده است.

سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد این نتایج یادآور شد: اتفاقا این مسائل انگیزه ما را مضاعف می‌کند تا بتوانیم شروع خوبی در مسابقات داشته باشیم. ما عازم برزیل می‌شویم تا صعود کنیم و هدف‌مان رسیدن به نیمه نهایی است. هرچه توان داشته باشیم در زمین خواهیم گذاشت که از پس این تیم‌ها برآییم.

خسوس یادآور شد: در این مسابقات چهار فاکتور مدنظر ماست. مشخص شدن نقاط ضعف، قدرت،‌ استفاده از فرصت‌ها و همچنین تهدیدها باید مورد توجه قرار گیرد. باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا از تمام فرصت‌ها بهترین استفاده را بکنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد اینکه آیا عدم برگزاری بازی‌های دوستانه به تیم ملی لطمه نزده،‌ گفت: ‌ما قرار است 10 روز زودتر عازم برزیل شویم و چند بازی دوستانه در آنجا برگزار کنیم. همچنین در مهر ماه پیشنهادهایی به کشورهایی ارسال کرده‌ایم که هنوز جواب ما را نداده‌اند. امیدواریم این بازی‌ها صورت بگیرد زیرا در روند بازی‌ ما تاثیرگذار است. تقویم لیگ هم در این یک ماه کار ما را سخت کرده است.

خسوس در مورد اینکه آیا قصد دارد لیگ را تعطیل کند، تاکید کرد: 9 روز را به ما داده‌اند و این برنامه‌ریزی از قبل صورت گرفته است و می‌خواهیم از آن استفاده کنیم، حالا صلاح نیست که بخواهیم این برنامه را تغییر دهیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال در واکنش به برکناری عمادی از سرپرستی و اینکه گفته می‌شود او اعلام کرده نمی‌خواهد عمادی در کار فنی حضور داشته باشد، گفت: به هیچ عنوان اینگونه صحبت نکردم به هر حال هر فردی یک دوره کاری دارد و من بیش از این نمی‌توانم صحبت کنم.

خسوس درباره انتخاب مربی دروازه‌بانان عنوان کرد: قرار است در اردوهای برگزار شده در ایران یک مربی ایرانی به تیم اضافه شود و در برزیل هم قرار است برونو برزیلی به تیم کمک کند. هنوز مربی ایرانی مشخص نشده است.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها