امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47532
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۱
تعداد بازدید: 51
محمد اسماعیلی نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره عقب‌نشینی ...

محمد اسماعیلی نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره عقب‌نشینی آمریکا از حمله نظامی به سوریه، گفت: آمریکایی‌‌ها برای حمله به سوریه با مشکلات زیادی مواجه بودند به طوری که این مشکلات، آنها را برای حمله با تردید مواجه کرده بود.

وی با بیان اینکه اندیشه و تفکر مقاومت در منطقه خاورمیانه عمیق و گسترده تر از گذشته شده است، تصریح کرد: مهمترین دلیل عقب نشینی آمریکا از حمله نظامی به سوریه، تفکر مقاومت بوده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر مخالفت افکار عمومی با حمله نظامی آمریکا به سوریه، افزود: حتی مردم آمریکا و اروپا نیز حمله به سوریه را به بهانه استفاده از سلاح‌های شیمایی برنمی‌تابند چراکه آمریکایی‌ها درباره حمله به عراق نیز دروغ بزرگ کشف سلاح‌های کشتار جمعی را به کار برده بودند.

نماینده مردم زنجان در ادامه گفت: عقب نشینی آمریکا از حمله نظامی به سوریه، موجب تقویت روحیه ارتش سوریه و تضعیف تروریست‌ها خواهد شد و لذا امیدواریم تروریست‌ها در روزهای آینده شکست‌های دیگری را متحمل شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها