امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۹:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47533
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۱
تعداد بازدید: 77
حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اقدام اصلاح‌طلبان در اخراج الهه راستگو عضو شورای شهر تهران از حزب اسلامی کار به دلیل رای ندادن به محسن هاشمی در انتخابات شهرداری تهران گفت: برخلاف ادعاهای اصلاح‌طلبان، آنها حرمت آزادی بیان و اندیشه را نگه نداشتند.

وی با بیان اینکه گویا در جبهه اصلاحات افراد نباید استقلال رای داشته باشند، تصریح کرد: برخی افراد در این جریان نوعی پدرخواندگی را حکم‌فرما کرده‌اند تا خودشان همه کاره باشند.

این نماینده مردم در خانه ملت با بیان اینکه برخی اصلاح‌طلبان مصالح حزب خود را به منافع ملی ترجیح می‌دهند، اظهارات و اقدامات اینچنیی را مایه تاسف دانست.

سلیمی رفتارهای اصلاح‌طلبان در قبال الهه راستگو را نوعی دیکتاتوری نوین دانست و گفت: امروز برخی از اصلاح‌طلبان با پوشش دموکراسی خواهی در این مجموعه حکومت می‌کنند، همان‌هایی که شعار «زنده باد مخالف من» را سر می‌دهند اما حتی یک رای برخلاف خواستشان را برنمی‌تابند.

وی با بیان اینکه تمامیت خواهی در جبهه اصلاح طلبان بیداد می‌کند، تصریح کرد: امروز در جبهه اصلاحات حتی حق رای هم برای اعضا قائل نمی‌شوند که این بسیار اسفبار است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها