امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 26
۰۹:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47569
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی در مراسم جشن روز ملی سینمای با ابراز خوشحالی از اینکه بار دیگر سینماگران و مدیران ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی در مراسم جشن روز ملی سینمای با ابراز خوشحالی از اینکه بار دیگر سینماگران و مدیران با انرژی مثبت کنار هم جمع شده‌اند، گفت:‌احساس می‌کنم نسیم بهاری و نسیم نوروزی در حال وزیدن است و این نسیم از سینمای ایران آغاز شده است، امیدوارم این نسیمی که امروز وزیدن گرفته بر گل‌های سینمای ایران آغازی بر بهار سینمای ایران باشد.

وی ادامه داد: امیدوارم به سمت سینمای ایرانی پیش برویم و امیدوارم که همه بپذیرند سینمای ایران پیشانی پر افتخار هنر ایران است و امیدوارم دیگر هیچوقت نیاز نباشد تا هنرمندان برای اثبات اسلام خودشان شهادتین بدهند.

رئیس سازمان سینمایی خاطرنشان کرد: سینمای ایران در این سال‌های سخت خود را اثبات کرده اما برخی از دوستان نگران این بودند که ما کارمان را در شرایط سختی آغاز کردیم ولی به همه آنها نوید می‌دهم که نگران نباشید و امیدوارم سختی‌ها بگذرد و این انرژی متراکم به ما کمک کند تا راهی را که آغاز کرده‌ایم به کمک شما ادامه دهم، من در برابر سختی‌های پیش‌رو مبارزه خواهم کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار