امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۰۷:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47597
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 33
علی اصغر فانی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، در پاسخ به این پرسش که انتصاب مشاوران در آموزش و ...

علی اصغر فانی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، در پاسخ به این پرسش که انتصاب مشاوران در آموزش و پرورش باعث کاهش اختیارات معاونان این وزارتخانه نمی‌شود؟، خاطرنشان کرد: خیر، ما فعالیت‌های جدیدی را در آموزش و پرورش مانند «اقتصاد آموزش و پرورش» آغاز کردیم.

فانی افزود: متناظر با اقتصاد آموزش و پرورش نه مشاور و نه معاونی وجود داشت؛ بنابراین برای فعالیت‌های جدیدی که می‌خواهیم در آموزش و پرورش ساری و جاری کنیم، مشاور منصوب کردیم.

*ادامه انتصاب مشاوران در آموزش و پرورش

سرپرست وزارت آموزش و پرورش در واکنش به این سوال که آیا انتصاب مشاوران در آموزش و پرورش همچنان ادامه خواهد داشت؟، گفت: بله، حتماً؛ با توجه به فعالیت جدید، طبیعی است که یک نفر باشد و کار را دنبال کند.

*اقتصاد آموزش و پرورش و امور رفاهی فرهنگیان مهمترین فعالیت

وی همچنین در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه چه تخصص‌هایی را برای انتصاب دیگر مشاوران در نظر گرفته‌اید؟، تصریح کرد: ما مهمترین فعالیتمان اقتصاد آموزش و پرورش و امور رفاهی فرهنگیان بود که مشاور آن را منصوب کردیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار