امروز : دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 26
۰۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4764
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۵۱
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، تظاهرات کنندگان اعم از زن و مردم با سردادن شعار و در دست داشتن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، تظاهرات کنندگان اعم از زن و مردم با سردادن شعار و در دست داشتن تصاویر بازداشت شدگان، خواهان آزادی آنها شدند.

این تظاهرات در نزدیک شهر منامه پایتخت بحرین در پاسخ به دعوت "ائتلاف جوانان 14 فوریه" در شبکه های اجتماعی در اینترنت برگزار شد.

نیروهای امنیتی نیز با تظاهرات کنندگان درگیر شده و به سرکوب آنها پرداختند.

بحرین از دو سال پیش شاهد تظاهرات مردمی و انقلاب علیه رژیم آل خلیفه است.

نیروهای امنیتی بحرین با همدستی نیروهای اشغالگر سعودی به سرکوب مردم پرداخته‌اند که تاکنون در جریان این سرکوبگری صد‌ها نفر شهید، زخمی یا بازداشت شده‌اند.

شواهد سازمان‌های حقوق بشری نشان می‌دهد که شماری از معترضان زیر شکنجه شدید رژیم آل خلیفه جان خود را از دست داده یا دچار نقض عضو شده و تعدادی از زنان بحرینی نیز بر اثر استنشاق گازهای سمی در جریان تظاهرات مسالمت آمیز خود دچار سقط جنین شده‌اند.

این درحالی است که مردم بحرین با وجود این سرکوبگری‌ها همچنان با آمدن به خیابان‌ها بر مطالبات مشروع خود در دستیابی به حقوق از دست رفته خود از جمله اجرای عدالت اجتماعی و روی کار آمدن نظامی منتخب تاکید می‌کنند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها