امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47649
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 93
پوران حق‌گوی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرکرد اظهار داشت: دانش آموزان این استان در زمینه‌های مختلف علمی ، ادبی، هنری و فرهنگی استعدادهای ...

پوران حق‌گوی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرکرد اظهار داشت: دانش آموزان این استان در زمینه‌های مختلف علمی ، ادبی، هنری و فرهنگی استعدادهای خوبی دارند و در مسابقات و جشنواره‌های مختلفی حضور فعال داشتند.

وی از درخشش یکی از دانش آموزان شهرکردی در المپیاد ادبی کشور خبر داد و گفت: سیده مینا جزایری که در مدرسه تیزهوشان شهرکرد در رشته علوم تجربی مشغول به تحصیل بوده به دلیل وجود علاقه و استعداد ادبی بالا موفق به کسب مدال نقره المپیاد ادبی کشور شد.

رئیس اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری ادامه داد: خانواده دانش آموز به ویژه والدین نقش بسزایی در کشف استعداد کودک خود و پرورش و بالندگی وی دارند.

حق‌گوی با تبریک این موفقیت به جامعه فرهنگی استان ابراز کرد: موفقیت دانش آموز در نتیجه تلاش همزمان دانش آموز و معلمان وی است.

وی از ورود رشته ادبیات و علوم انسانی به مجموع رشته‌های مرکز تیزهوشان شهرکرد خبر داد و گفت: با توجه به استعداد خوب دانش آموزان دختر استان در زمینه علوم انسانی،رشته ادبیات وعلوم انسانی در مرکز تیزهوشان شهرکرد ایجاد شده است.

حق‌گوی افزود: برخی دانش آموزان گمان می‌کنند موفقیت فقط از طریق رشته‌‌های ریاضی و علوم تجربی حاصل می‌شود وممکن است به دلیل این باورغلط هرگز نتوانند در مسیر علاقه و توان بالقوه خود حرکت کنند.
انتهای پیام/68006/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها