امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47668
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «مائیر روزین» در اظهاراتی به کانال هفتم تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت که عقب‌نشینی آمریکا از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «مائیر روزین» در اظهاراتی به کانال هفتم تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت که عقب‌نشینی آمریکا از اقدام نظامی علیه سوریه، بیانگر محدودیت تاثیرگذاری آمریکا در خاورمیانه است.

وی تصریح کرد پیامی که از این عقب‌نشینی آمریکا به منطقه و جهانیان رسید این بود که آمریکا دیگر مثل سابق نیست و این یک علامت ناگواری برای اتفاقاتی است که ممکن است در آینده نزدیک در اینجا رخ دهد.

روزین افزود: مسئله مهم این است که ایران معتقد است بین گفته‌های واشنگتن و عمل آن تفاوت وجود دارد و آنچه رخ داد پیروزی بزرگی برای سوریه، ایران و روسیه بود به خصوص اینکه آمریکا تلاش‌های خود را متمرکز کرده و بازوهای نظامی خود اعم از ناو و هواپیما‌ها را به نمایش گذاشت.

سفیر سابق اسرائیل در ادامه تاکید کرد که آمریکا توان بازدارندگی خود در خاورمیانه را از دست داد و مطمئنا این یک پیروزی برای ایران و سوریه است و در واقع پیامی بر این بود که تهران می‌تواند به حرکت خود در مسیر طرح هسته‌ای ادامه بدهد بی آنکه اتفاق خاصی رخ دهد.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها